Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Barański: Zamiast czy obok?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Bardzo politycznie

Bo jesteś pan polityk, panie Barański. Ale prawda jest taka, że ci zwyrodnialcy z LiD zamordowali lewicę w Polsce i nadzieję w społeczeństwie. Pan jako polityk musisz mówić, że trzeba to zmienić. Ale prawda jest taka, że to się nie da zmienić. Przykro mi to panu uświadamiać, bo znika Pana R A C J A bytu... Ale, proszę mi wierzyć, mnie jest równie przykro. Jeśli nie bardziej, bo ja nie polityk.

autor: araya, data nadania: 2007-07-16 16:10:28, suma postów tego autora: 413

Są bez najmniejszych szans !!

Dlaczego?
Bo ambasador amerykański nie dał im kasy na życie polityczne!
Więc zdaniem warszawskiego salonu nie są oni trendii.

Dodatkowo nie mogą oni pujść drogą Leppera, bo po prostu wśród nich takiego geniusza polityki nie ma!!

I już jest po zawodach!!!
Taki to trywialny koniec!!!

HE! HE! HE!

TFU!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-07-16 22:08:34, suma postów tego autora: 1046

"SOCJALDEMOKRATYCZNA PRAWDA"

Lewicy.pl najwyraźniej brakuje mandatu i subiektywnej, tendencyjnej socjaldemokratycznej prawdy.

autor: BB, data nadania: 2007-07-17 08:51:30, suma postów tego autora: 4605

a w tej Racji

to dalej zastanwiaja sie nad liniowym?

autor: wojtas, data nadania: 2007-07-17 13:48:53, suma postów tego autora: 4863

Baranski

Nie obok p Baranski LiD to nie lewica To gorsza prawica od Pis Przeciw i Tylko Przeciw LiDom czyt Gnidom

autor: arz, data nadania: 2007-07-17 20:09:15, suma postów tego autora: 230

Szkoda , ze Racja popełniła dwa błędy t.j zrezygnowala

z nazwy "Antyklerykalna" i po drugie w ostatnich wyborach była w sojuszu z SLD / z tymi którzy dali wszelkie przywileje klerowi i Rydzykowi-koncesje na media/. PIS mógł wybrać wybory dzięki antyspołecznej Polityce rządów SLD/Belka i pewna pani wicepremier/ Oczywiście kler potem wypiął się na SLD bo już mu potrzenbny był PIS. Te doświadczenia Racji i Unii Lewicy/Musiała/ powinny czegoś nauczyć działaczy prawdziwej lewicy- Byt Racji tylko w gronie partii z Kongresu Lewicy.

autor: Jakub Szela, data nadania: 2007-07-18 16:10:04, suma postów tego autora: 172

Kto gorszy LiD czy PIS

Pytanie jest ciekawe moim zdaniem gorsi i bardziej niebezpieczni są faszyści z PIS niż wyznawcy/Kwaśniewski i Balcerowicz - twórcy LiD/ liberalizmu w wydaniu w-ce prezydenta USA /głowny ideolog liberalizmu/

autor: Jakub Szela, data nadania: 2007-07-18 17:42:29, suma postów tego autora: 172

dziecko...

sprawdz sobie w jakies encyklopedii co to jestten faszyzm i z czym sie je. Bo w tej chwili to zniewazasz pamiec milionowych ofiar faszyzmu.

autor: wojtas, data nadania: 2007-07-19 13:02:45, suma postów tego autora: 4863

Akurat w PiS tendencje faszyzujące są wyraźne

i widoczne na pierwszy rzut oka.

autor: west, data nadania: 2007-07-19 21:56:19, suma postów tego autora: 6717

serio

a jakies przyklady? Wybudowane obozy koncentracyjne? Czystki etniczne? a moze chociaz wtracenie opozycji do wiezien?

autor: wojtas, data nadania: 2007-07-20 17:19:13, suma postów tego autora: 4863

Dodaj komentarz