Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

"Solidarność" z rządem, nie z ludźmi pracy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Zatkało mnie, kiedy przecczytałam

o pomocy dla odradzającego się kościoła katolickiego na Ukrainie...

I jeszcze zobaczyłam Śniadka, który mówi, że nie zamierza wskazywać, na kogo głosować w wyborach, podczas gdy za jego plecami rozparł się Kaczor Bezdzietny...

A bryle mi spadły, kiedy dowiedziałam się o przyjęciu Deklaracji Programowej, czyli kolejnym świstku, który se w latrynie można poczytać...

I jak tu nie pić???

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-08-31 12:00:50, suma postów tego autora: 5956

hehe....tamte "marzenia" Polaków...

Przepraszam ale czy im się coś...ehh...
Relacja w tv poświęcona "obchodom", z "bezpartyjnym" kaczorem i "bezpartyjną" panną $, poświęcona w głównej mierze sytuacji na...Kubie przypomina mi jakąś szopkę w której ci biedni ludzie stojący pod trybuną są dość skutecznie manipulowani...
No i Krzaku się pojawił...kabaret

autor: ScyzoRED, data nadania: 2007-08-31 15:18:37, suma postów tego autora: 350

...

miałem - jeszcze za kadencji poprzedniego rządu i prezio-denta - "zaszczyt" uczestniczyć w zjeździe OPZZ. szopka była równie udana: owacyjne przywitanie kwaśniewskiego i ciepłe słowa pod adresem przedstawicieli biznesu "którzy po partnersku chcą rozwiązywać problemy ludzi pracy"..

tutaj prezio zamiast kaczora, ideały sierpnia zamiast [cichej i wypieranej, ale jednak] nostalgii za prl+pare frazesow o solidarnej polsce..

panna "s" w dalszym ciągu bije w antykomunistyczny bębenek, pis zdobywa elektorat i tak w koło macieju

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2007-08-31 21:17:56, suma postów tego autora: 849

Z tego wniosek tyvodarze, że

pewne "wzorce medialne" są ponadczasowe. Przyznasz jednak, że solidaruchy z PiSdzielcami są uczniami "celującymi" w tej materii.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-09-01 12:12:19, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz