Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nepal: Sąd Najwyższy nakazuje zagwarantowanie praw mniejszościom seksualnym

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Natomiast

Dev Gurung z Komunistycznej Partii Nepalu (Maoistowskiej) oświadczył w styczniu br.: "Pod władzą radziecką i kiedy Chiny były jeszcze państwem komunistycznym nie było homoseksualistów w Związku Radzieckim ani Chinach. Teraz kiedy te kraje zmierzają ku kapitalizmowi również homoseksualizm tam wyrósł. Tak więc homoseksualizm jest produktem kapitalizmu. W socjalizmie taki rodzaj problemu nie występuje".

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-12-23 23:38:55, suma postów tego autora: 3102

Wiem że to niepoprawnie politycznie

Ale tow Dev Gurung ma do pewnego stopnia rację...Homoseksualizm jest w znacznym stopniu produktem kapitalizmu, gdzie liczy się tylko rozkosz i używanie życia....Ilu homoseksualistów ma stałych partnerów? Ilu średnio partnerów w życiu ma przeciętny homoseksualista?
A co dzieje się z homoseksualistą który dla swojego ,,partnera'' przestał byc użyteczny jako obiekt seksualny?
W kapitalizmie promuje się homoseksualizm, bo otwiera on nowe zyskowne nisze rynkowe....
I prosze nie posądzac mnie o nietolerancję, bylem na Paradzie Rowności i nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijkom....
Wielu heteroseksualistow też traktuje swoich partnerów i siebie w kategoriach rynkowych, wystarczy tu wymienic metroseksalistów czy ruch wymiany partnerów (zjawisko exchangisme opisywane między innymi przez Houllebecqa)

autor: Tomek Sosnowski, data nadania: 2007-12-24 12:02:06, suma postów tego autora: 568

i znowu Nepal

No nie spodziewałem się, że aż tyle sukcesów odniosły globalne siłu po (d) stepu:)

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-12-25 21:20:53, suma postów tego autora: 272

Dodaj komentarz