Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sejm: Do więzienia za in vitro?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Niby wolny kraj

a coraz więcej rzeczy jest zabronionych- palenie, in vitro, jeżdzenie na motorze bez kasku, bieganie w parku.

Niedługo będzie można tylko zarabiac i wydawac pieniądze, po co marnowac życie na działania nie zwiększające PKB?

autor: Postsocjalista, data nadania: 2009-06-21 11:42:55, suma postów tego autora: 1953

coraz trudniej tu żyć

po

prostu

ciemnogód!!!

autor: ilicz, data nadania: 2009-06-21 12:05:52, suma postów tego autora: 6

...

A dlaczego nie kara śmierci jak w średnowieczu, czy w Iranie? Niech konserwatyści się nie ograniczają, jak iść to na całość.

autor: ancymon, data nadania: 2009-06-21 12:21:29, suma postów tego autora: 621

Powariowali!

Zamiast pomagać - to karać? Koniec świata! Czy musimy być zapyziałą częścią Europy? I wszystko przez tych sukienkowych. Niesamowite. I jak tu nie tęsknić za PRL-em...

autor: steff, data nadania: 2009-06-21 12:44:18, suma postów tego autora: 6626

PiS to poprze

Jestem tego pewien

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-06-21 13:53:48, suma postów tego autora: 1003

Nie znam się na in vitro.

Ale myślę że wszystko co koi cierpienie ludzkie (a poczucie braku własnego potomka też jest cierpieniem), jest dobrem.

W kraju nawiedzonych ciemnogrodzian, to co określi kapłan jako złe, staje się złem z mocy prawa.
In vitro - złe, aborcja - złe, a jak jakiś paranoik wymyśli w imię swego wyimaginowanego Boga że rwanie zębów jest złe, czy ci wierni ministranci w sejmie zakażą też praktyk dentystycznych?

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2009-06-21 16:11:58, suma postów tego autora: 441

...

Zakaz miesiączek wkrótce. Ale wbiję tego gwoździa. Jak para z daunem (chodzi o genetykę), poprosi o in vitro, to co wtedy. Jakieś chwilowo zamykamy teatrzyk, brakuje prądu, sprzątaczka nie przyszła do pracy.

autor: prezio, data nadania: 2009-06-21 18:20:06, suma postów tego autora: 878

Ciemnogród to lewica!!!

in vitro powinno zostac zakazane!!!
Dlaczego ciemnogród lewicowy NIC nie wspomnia o naprotechnologii, która REALNIE LECZY z niepłodności.

autor: komuna00, data nadania: 2009-06-23 12:15:33, suma postów tego autora: 22

Sprostowanie do artykułu

Redakcja lewica.pl chyba na głowę upadła (przepraszam za określenie - nie chciałem nikogo obrazić), ale jacy "katoliccy fundamentaliści". Redakcja powinna najpierw poczytać na wikipedii czym jest fundamentalizm, a dopiero później o tym pisać. W Kościele Katolickim nie ma fundamentalistów. Do fundamentalistów niektórzy zaliczają członków Bractwa Świętego Piusa X (tzw. lefebrystów) oraz Bractwa Świętego Piusa V (tzw. sedewakantystów). Nawet tak skrajnie konserwatywne bractwa nie mieszczą się w ścisłym znaczeniu słowa fundamentalizm chrześcijański.
A członkowie Inicjatywy Contra IN Vitro to po prostu gorliwi katolicy.

autor: komuna00, data nadania: 2009-06-25 14:45:05, suma postów tego autora: 22

Dodaj komentarz