Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kryzys: "Korekta czy załamanie systemu?"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

a ile głodnych

dzieci nakarmi ta konferencja , czy delegaci na konferencję dobrze się bawili , jaki procentowy udział w ruchu anarchistycznym ma LA oraz OZZ IP?

autor: EFGH, data nadania: 2009-12-06 20:00:05, suma postów tego autora: 38

Głodne dzieci

powinny być dożywiane w stołówkach szkolnych a nie na konferencjach i między innymi o to walczą ruchy społeczne. Jaki jest udział procentowy LA i OZZ IP w ruchu A? Nie mam pojęcia, zresztą co to ma za znaczenie?

autor: Cisza_, data nadania: 2009-12-06 21:20:03, suma postów tego autora: 2083

Fajnie,

Że anarchiści też zabierają głos w merytorycznych dyskusjach na temat kryzysu. Ale moim zdaniem za dużo pytań a za mało odpowiedzi, recept. Ale może to dlatego, że relacja zbyt lakoniczna?
I pytanie do autora newsa. A chciałbym je zadać każdemu redaktorowi tego portalu - czy Pan Panie Ciszewski cenzuruje nasze komentarze? Mam tu z tym poważny problem, i strasznie mnie to denerwuje i jeśli to nie tajemnica, to chciałbym znać stosunek wolnościowca do tego procederu. Żeby wiedzieć who is who?
I drugie pytanie - czy jest Pan za zniesieniem cenzury w NASZYCH, podkreślam w NASZYCH komentarzach?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 01:17:53, suma postów tego autora: 6205

sierp

Relacja jest lakoniczna, bo na konferencji poruszono tyle kwestii że nie lakoniczna relacja musiałaby liczyć kilkadziesiąt tys. znaków. Obszerna relacja tego typu będzie w "Przeglądzie A". Będzie też relacja filmowa, która jest w trakcie montażu.

P.S. wycinam jedynie komentarze obraźliwe względem innych osób i zawierające określenia powszechnie uznawane za niecenzuralne (zgodnie z polityką red.).

autor: Cisza_, data nadania: 2009-12-07 07:26:11, suma postów tego autora: 2083

...

Kryzys
to taki wąż morski z Loch Ness

autor: ABCD, data nadania: 2009-12-06 09:22:33, suma postów tego autora: 11903

autor: Marek, data nadania: 2009-12-07 10:42:25, suma postów tego autora: 1715

Marek,

ano właśnie.

autor: ABCD, data nadania: 2009-12-07 10:54:03, suma postów tego autora: 20871

...

ABCD - nie bójmy sie mocny slow - Kryzys - brat Ramzesa.

autor: Marek, data nadania: 2009-12-07 11:27:27, suma postów tego autora: 1715

Cisza

Dziękuję za odpowiedź, choć takie podejście do cenzury wcale nie jest zgodne z polityką redakcji, tej redakcji. Moje komentarze nigdy nie są obraźliwe dla osób z tego forum, a mimo to przynajmniej połowa z nich jest blokowana. Nie mało komentarzy, które są rzeczywiście obraźliwe jest tu dla odmiany przez cenzure przepuszczana.
Odpowiedź uznałbym za pełną gdybym usłyszał czy jesteś za zniesieniem politycznej cenzury?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 12:14:16, suma postów tego autora: 6205

Prawicowy Keynesizm?

Niewiedziałem że istnieje wogule coś takiego?

autor: Antyliberał, data nadania: 2009-12-07 12:18:53, suma postów tego autora: 1302

Konferencja

Podobno LA i IP prowadzą stołówke dla ubogich, czy to prawda

autor: Kasia Pazurek, data nadania: 2009-12-07 12:34:36, suma postów tego autora: 164

Ja myślę

Że w LA są ludzie raczej niezamożni, więc każde ich stołowanie się jest stołówką dla ubogich. Bez obrazy. Tylko żartuję;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 12:48:18, suma postów tego autora: 6205

Możesz

odpowiedzieć w wypróbowany już tutaj sposób, jeśli dyscyplina nie pozwala ;-)
np. Podpisując się:
Piotr Ciszewski
osoba prywatna

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 13:56:53, suma postów tego autora: 6205

sierp

byłem, jestem i będę przeciwnikiem wszelkiej cenzury politycznej. Przy moderacji nigdy nie kieruję się wzgledami politycznymi.

autor: Cisza_, data nadania: 2009-12-07 14:22:53, suma postów tego autora: 2083

Sierp

co do zasobności trafiłeś w sedno. Biedakami może nie jesteśmy, bo jakoś od 1 do 1 wszystkim starcza, ale żaden z nas nie pochodzi z bogatej rodziny, ani sam kroci nie zarabia.

autor: Cisza_, data nadania: 2009-12-07 14:25:02, suma postów tego autora: 2083

Cisza

Takim jak Wy, to ja życzę jaknajlepiej. Szkoda tylko, że ciągle jest Was tak mało.
Dzięki za odpowiedzi. Zadam to pytanie też innym, także tym którzy nie zwykli odpowiadać na pytania społeczności na tym społecznościowym portalu. No chyba że arogancko na zasadzie - a ch. Ci do tego ;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 14:52:38, suma postów tego autora: 6205

relacja

Czy można dostać relację filmową BEZ montażu? Umieszę ją na swojej stronie.

autor: Roger, data nadania: 2009-12-07 18:20:09, suma postów tego autora: 514

przyczynek do tej dyskusji ( z konferencji, a nie z postów)

http://www.radiownet.pl/radio/wpis/1863/

autor: lewak, data nadania: 2009-12-07 18:33:25, suma postów tego autora: 92

cenzura

Otrzymałem odmowną odpowiedź na moją prośbę o całość materiałów filmowych z konferencji. W sieci będą dostępne wyłącznie ocenzurowane przez LA i IP fragmenty konferencji.

autor: Roger, data nadania: 2009-12-07 20:17:59, suma postów tego autora: 514

./..

Sierpie, a skąd wniosek, że jest to portal społecznościowy?

Swoją drogą, za bardzo nie wiadomo z czego ten portal w ogóle "żyje", a Ty tu koniecznie chcesz "demokrację" wprowadzać...

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2009-12-08 14:02:38, suma postów tego autora: 3566

Misiu

Jaką demokrację? Wolność słowa, a to tylko warunek demokracji. Tak naiwny to nie jestem by wymagać od lewicy.pl demokracji. Nie jestem w redakcji i wpływu na treść newsów nie mam. Drażni mnie tylko czyjś wpływ na to co piszemy w samych komentarzach.
Roger poważnie? LA też cenzuruje? Nie no proszę! I Ty brutusie?!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-08 14:35:51, suma postów tego autora: 6205

o ja ....

nagle cenzurą staje się to, że autor materiału filmowego nie ma ochoty udostępnić go jakiemuś internetowemu komentatorowi - trzeba było być na konferencji i samemu rejestrować jej przebieg. Mnie jakoś nie dziwi, że ktoś kto zadał sobie trud rejestrowania przebiegu wydarzenia, chce sam decydować o tym jak surowy materiał zmontować i jak go przedstawić - to się nazywa wolność twórcy, a nie cenzura. Można będzie mówić o jakiejś autocenzurze jeśli będziesz wstanie udowodnić, że ze zmontowanego materiału usunięto jakieś kompromitujące wypowiedzi prelegentów na konferencji itp. Teraz wołanie o cenzurze to jakiś totalny absurd, no ale to typowe, że osoby przykute do komputerów stopniowo tracą kontakt z rzeczywistością

autor: marco, data nadania: 2009-12-08 17:29:12, suma postów tego autora: 160

do marco o burżuazyjnych mediach

> autor materiału filmowego nie ma ochoty udostępnić go

To właśnie ja jestem autorem materiału. Ja, który wypowiadałem się na konferencji.

> trzeba było być na konferencji i samemu rejestrować jej przebieg

Nie stać mnie na kamerę. To właśnie burżuazyjne media korzystają z własności środków technicznych i bezczelnie cenzurują przepływ idei i faktów.

> chce sam decydować o tym jak surowy materiał zmontować i jak go przedstawić

To nie jest proces tworzenia, to proces selekcji wypowiedzi. Tworzyłem ja, wypowiadając się podczas konferencji.

> Można będzie mówić o jakiejś autocenzurze jeśli będziesz wstanie udowodnić, że ze zmontowanego materiału usunięto jakieś kompromitujące wypowiedzi

Dlatego właśnie prosiłem o surowy, cały materiał dowodowy. Oczywiście w burżuazyjnym sądzie trzeba mieć kasę na zgromadzenie dowodów. Ci co mają kasę mają rację.

autor: Roger, data nadania: 2009-12-08 20:47:02, suma postów tego autora: 514

Roger

Przestań rzucać się na ślepo, bo robisz tragifarsę. To, że ktoś nie chce ci udostępnić około dziesięciu godzin nieobrobionego materiału, nie jest dowodem na cenzurę.

autor: Cisza_, data nadania: 2009-12-09 09:58:00, suma postów tego autora: 2083

Dodaj komentarz