Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Piotr Żuk: SLD nie ma pomysłu na przyszłość

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jednym słowem: marazm!

Nie jest on chorobą tylko lewicy, skoro nawet pielgrzymki przestały promieniować. Koncentrowanie wszystkich i wszystkiego wokół komisji hazardowej czy jeszcze jakiejś tam tezę tą potwierdza. Karlejemy nie tylko gospodarczo lecz także moralnie. Młodzi, dynamiczni szukają niestety szczęścia gdzie indziej. Wciąż jesteśmy księżycem wobec zachodu i usiłujemy być słońcem dla wschodu. Młodzi to dostrzegają... Może dlatego tak wielu ...

autor: steff, data nadania: 2010-01-10 17:52:42, suma postów tego autora: 6626

Cyt.: "Oraz przyśpiewki jakiegoś kretyna z mównicy".

Pamięta ktoś może te przyśpiewki z grudniowej Konwencji LSD? Albo ma jakieś namiary na link? Tak mi jakoś smutno...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-01-10 18:57:26, suma postów tego autora: 5956

są ludzie, którzy wierzą .......

Spotkałem osoby, które przekonane są, że SLD naprawdę wiele dobrego może dokonać dla ludzi, gdyby np. były pieniądze w budżecie państwowym na politykę mieszkalnictwa społ. Nie wiem, jak odnieść się do tego, ale rozmawiałem z ludźmi, którzy myślą tak, że SLD ma dobre chęci, a brakuje pieniędzy na osłony socjalne, masowe budownictwo komunalne - stąd nędza lewicy parlamentarnej ??

autor: lesny kot, data nadania: 2010-01-10 19:25:35, suma postów tego autora: 59

A co to jest SLD? Pierwsze słyszę o czymś takim.

Stowarzyszenie Literatów Dolnośląskich? A może jakaś nowa sieć hipermarketów? Jeżeli to drugie to zabieram kiecę i lecę (tam)...

autor: Wąż jadowity, data nadania: 2010-01-10 19:49:57, suma postów tego autora: 213

wąż słusznie pisze

niby nikt nie cierpi SLD, niby nikt nie uważa go za lewicę, a i tak najwięcej newsów i artykułów jest albo o nim albo o jego młodzieżówce ;)

autor: Crystiano, data nadania: 2010-01-10 21:05:50, suma postów tego autora: 1590

do Crystiano

Ale chyba nie masz na myśli lewica.pl?

autor: lewicowiec, data nadania: 2010-01-10 21:15:21, suma postów tego autora: 500

Lewica w Polsce jest, ale z importu ( z odzysku) !

Zapraszam na blog: http://bialoczerwonagwiazda.bloog.pl

autor: Skowronski, data nadania: 2010-01-10 22:49:41, suma postów tego autora: 147

dziś porady dla koncesjonowanej lewicy

a kiedyś autor kiedyś był radykalnym antysystemowcem. I w co zainwestowal swój potencjał :(

autor: derwisz, data nadania: 2010-01-11 00:24:05, suma postów tego autora: 219

Napieralski niestety nie sprawdził się...

Bez wizji i charyzmy, ale za to nastawiony jedynie na partyjne gierki. Czym to się kończy? Obsadzaniem Milera w roli "siły wzmacniającej lewicę". Żałosny spektakl. A ludzie lewicy pozostają sami w domach i bez domów...

autor: marcos, data nadania: 2010-01-11 22:48:39, suma postów tego autora: 59

derwisz

A Twój potencjał w co został zainwestowany?

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2010-01-13 00:02:46, suma postów tego autora: 487

Dodaj komentarz