Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Czytelnicy Lewica.pl podsumowali rok 2009

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Rozumiem, że sondy na człowieka roku polskiej lewicy nie zrozbiono z tego względu, że praktycznie nie ma takowych (albo są zbyt słabo widoczni). ;-]

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-01-18 11:37:08, suma postów tego autora: 1684

ehh

Zapatero? Ale za co? chyba za tragczny stan gospodarczy w hiszpani,Zapatero nie jest wcale aż tak bardzo lewicowy,Chavez ponownie człowiekiem roku ale według mnie bardziej w tym roku zasługiwał Morales lub Lula Da Silva,Chavez nadal ma sukcesy ale nie potrzebnie chwalił Mugabe itp

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-01-18 11:50:34, suma postów tego autora: 676

Szokują

mnie upodobania polskiej lewicy - ponad 30% uczestników ankiety nadal podziwia Zapatero, który pod względem gospodarczym jest bardzo umiarkowanie lewicowy, za którego rządów Hiszpania dość boleśnie odczuwa konsekwencje kryzysu i którego sami Hiszpanie mają już coraz bardziej dość; podczas gdy premiera obecnie jednego z najbardziej lewicowych rządów w Europie Jensa Stoltenberga wybrało zaledwie 1,4%. Umiarkowanie cieszy mnie natomiast trzecie miejsce Fico (umiarkowanie bo jak dla mnie zasłużył na więcej głosów).

autor: RRRadykał, data nadania: 2010-01-18 14:12:47, suma postów tego autora: 1084

Kabaretu ciąg dalszy...

W rzeczy samej, PSOE ma bardzo zbliżony program do ugrupowania z "przeciwległego bieguna" czyli Partii Ludowej...
Pomimo to Jose Luis jest uważany w kręgach tak "prawdziwie lewicowych" jak i koncesjonowanych za wzór "lewicowych cnót"...

autor: Andrzej Kot, data nadania: 2010-01-18 18:46:09, suma postów tego autora: 800

czytelnicy

lewicy.pl nagrodzili dobrze udokumentowane książki, krytykujące neoliberalizm i transformację, jak świetna praca Profesora Kowalika i przyzwoite opracowanie pod redakcją Piotra Szumlewicza i Jakuba Majmurka.

Jednocześnie z niskim odzewem czytelników lewicy.pl spotkały się mętne prace bełkotliwych filozofów z okolic Paryża, bez względu na to, czy wydawała ich KP czy LMD. Moim zdaniem to zdrowy odruch.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-01-19 10:35:55, suma postów tego autora: 465

Dodaj komentarz