Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Radziszewska promuje "równość i różnorodność"?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Tak się robi dziś politykę. Politycy stawiają np. na udział w meczu charytatywnym albo na autopromocyjny spot na TVNie. Realne działania polityczne nie mają większego znaczenia. :/

autor: wloczykijas, data nadania: 2010-11-18 17:27:34, suma postów tego autora: 374

Czy

Radziszewska jest "czarownicą z Salem", czy "non-person"?

autor: ABCD, data nadania: 2010-11-18 17:46:49, suma postów tego autora: 20871

Ona jest " jak szampon przeciwłupieżowy

...dwa w jednym.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-11-18 20:03:32, suma postów tego autora: 5956

***

żartem

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-18 20:19:23, suma postów tego autora: 3567

ciesze sie

ze w PO, ktorej jako formacji po prostu nie znosze, poza politykierami sa ludzie majacy jeszcze odwage cywilna by nie dac sie polityczno-poprawnosciowej papce mainstreamu i szanujace prawo kazdego czlowieka by wspolpracowac zawodowo z tymi ludzmi, z ktorymi danej osobie wspolpraca sie podoba... Biorac pod uwage oglupienie sporej czesci lewicy na "teczowa goraczke brukselska" Radziszewska ma sporego plusa.

autor: MJ, data nadania: 2010-11-18 21:41:40, suma postów tego autora: 1280

mj

nie wiem co ty rozumiesz przez tęczową gorączkę brukselską, dla mnie to jest jedno ze standardowych praw obywatelskich nie być obywatelem drugiej kategorii we własnym kraju

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-18 22:10:45, suma postów tego autora: 3567

Szucie

strasznymi lesbijkami-nauczycielkami masowo zatrudnianymi w katolickich szkołach to faktycznie niebywały przejaw odwagi cywilnej w Polsce, siedlisku zgniłego liberalizmu.

autor: jra, data nadania: 2010-11-18 23:14:57, suma postów tego autora: 540

Szucie

vel szczucie.

autor: jra, data nadania: 2010-11-18 23:15:23, suma postów tego autora: 540

...

http://www.youtube.com/watch?v=nehaGJ4_vNI&feature=player_embedded - Proszę, jak się komuś dobrze zapłaci, jak ładnie promuje tolerancję i swoją buźkę... Za czyją kasę? :'

autor: wloczykijas, data nadania: 2010-11-19 08:02:49, suma postów tego autora: 374

...

Na końcu jest nawet znaczek b. podobny do logo PO... :'

autor: wloczykijas, data nadania: 2010-11-19 08:18:16, suma postów tego autora: 374

jra,

Polska jest obecnie poligonem liberalno-goszystowskiego neototalitaryzmu. Widać to po terrorze wobec ludzi przyznających się do patriotyzmu i religijności, a także stosujacych się do innych wzorow obyczajowych niż propagowane przez spadkobiercow rewolucji kulturalnej z roku 1968.

autor: ABCD, data nadania: 2010-11-19 10:22:15, suma postów tego autora: 20871

nikity

Przez teczowa goroczke brukselska rozumiem powszechna wsrod liberalow obyczajowych chorobe przejawiajaca sie w odmawianiu ludziom prawa do decydowania z kim beda pracowac, odmawianiu ludziom prawa do uprzedzen i nienawisci, ograniczaniu wolnosci slowa przez polityczna poprawnosc i przez bolszewickie metody rozwiazywania podzialow oraz konfliktow spolecznych, z ublizajacymi zasadom demokratycznym parytetami na czele.

Choroba ta jest promowana po to, by zwiekszac, z nie zmniejszac skale uprzedzen i konfliktow na tle obyczajowym, a skrajna lewica zinfekowana przez UE kilka lat temu i suto posmarowana funduszami rownosciowymi nijak sie nie chce z tej choroby wyleczyc.

Tak w skrocie.

autor: MJ, data nadania: 2010-11-19 17:35:23, suma postów tego autora: 1280

ABCD,

to szczera prawda. Dobrym przykładem szalejącego liberalno-goszystowskiego neototalitaryzmu w Polsce są 4 miesiące obecności różańcowego komando pod pałacem prezydenckim, spod którego w każdym normalnym kraju usuniętoby manifestantów po kilku godzinach.

Założę się, że w USA pozwolonoby tamtejszym neo-ewangelikom pikietować pod Białym Domem znacznie dłużej.

autor: jra, data nadania: 2010-11-19 20:07:02, suma postów tego autora: 540

W

normalnym kraju ludzie mają prawo do publicznej ekspresji swoich przekonań (w tym religijnych), a demonstracje pod gmachami rządowymi są na porządku dziennym.
A ludzi modlących sie pod pałacem wasze agorowe komando próbowało bardzo dzielnie usuwać. Takimi samymi mniej więcej metodami, jakie ludzie o twoich poglądach stosowali w ZSRR epoki czystek, Chinach epoki rewolucji kulturalnej czy Polsce lat 1968 i 1981-2. Tylko, że wasi "wrogowie ideologiczni" się wam nie dali. Biedacy! Straciliście swój Kraj Rad, tracicie Kubę, Izrael i USA lada moment zabiorą wam zabawkę irańską i nawet moherom nie potraficie dać rady.

autor: ABCD, data nadania: 2010-11-19 20:26:07, suma postów tego autora: 20871

mj

pracodawcy mają prawo decydować kto będzie dla nich pracował na podstawie kwalifikacji i efektywności

rozumienie poprawności politycznej jako ograniczanie wolności słowa jest "przejęzyczeniem" stosowanym przez ludzi nie mogących otwarcie mówić o swoich irracjonalnych uprzedzeniach, a nierzadko nienawiści

w parytetach nie widzę niczego takiego strasznego, można nie widzieć sensowności rozwiązania, kłócić się z tym, ale nie jest to zagrożeniem demokracji

zagrożeniem demokracji jest za to twierdzenie że ludzie mają prawo odmawiać praw innym ludziom na podstawie swoich uprzedzeń i że wolno im otwarcie i bez skrępowania je szerzyć

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-19 22:15:16, suma postów tego autora: 3567

jra - w normalnym kraju nikt nie popada w paranoję twierdząc, że garstka emerytek zagraża ustrojowi

Ale rozumiem, że lubisz widok policjantów pałujących staruszki w moherowych beretach, natomiast oburza Cię szarpanie Policji z młodymi lewakami skrzykniętymi przez Sewka Blumsztajna.

Cóż, są różne zboczenia ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2010-11-19 23:30:13, suma postów tego autora: 6125

ABCD - nie dobijaj lewaków wciąż śniących o tym, że pewnego dnia

wjedzie do nas LiliPutin na białym kucyku i wyzwoli goszystów od dyktatury kapitalistów.

Uzupełniając Twoją listę - stracili też Jemen Południowy i Chiny, które dynamiką kapitalizmu zawstydzają nawet apologetów Leszka Balcerowicza.

Miałeś goszysto złoty róg, ostał Ci się jeno sznur ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2010-11-19 23:38:07, suma postów tego autora: 6125

nikity

"pracodawcy mają prawo decydować kto będzie dla nich pracował na podstawie kwalifikacji i efektywności"

a kto bedzie mowil, co jest efektywne, a co wynika z uprzedzen? Nikity i jemy podobni/e. Czy mloda, piekna asystentka jest bardziej efektywna, niz stara i malo urodziwa? Ja powiem, ze tak, ktos inny- ze nie. Dla Ciebie to bedzie ageizm, dla UE- przestepstwo karane prawnie.

"rozumienie poprawności politycznej jako ograniczanie wolności słowa jest "przejęzyczeniem" stosowanym przez ludzi nie mogących otwarcie mówić o swoich irracjonalnych uprzedzeniach, a nierzadko nienawiści"

A ja szczerze nienawidze spora grupe ludzi- konkretnie oligarchie jako swiadoma, choc nieetyczna mniejszosc z jednej strony i generalnie wszelkich zacietrzewionych idiotow z drugiej. I chce miec do tego prawo, a takze do gloszenia tej nienawisci i przekonywania do niej innych. A co do racjonalnosci uprzedzen- znowu: kto bedzie decydowal, czy sa racjonalne? Nikity i inni bolszewicy (chodzi mi o metody sprawowania wladzy, nie poglady gospodarcze) z UE.

"w parytetach nie widzę niczego takiego strasznego, można nie widzieć sensowności rozwiązania, kłócić się z tym, ale nie jest to zagrożeniem demokracji"

Bo nie rozumiesz idei demokracji. To akurat powszechny symptom choroby o ktorej rozmawiamy. Leczenie za darmo, na razie glownie w Poznaniu- zapraszam.

"zagrożeniem demokracji jest za to twierdzenie że ludzie mają prawo odmawiać praw innym ludziom na podstawie swoich uprzedzeń i że wolno im otwarcie i bez skrępowania je szerzyć "

Rownie wielkim zagrozeniem jest wysuwanie jakis z gory uznanych za wlasciwe tez, wprzeganie ich do systemu edukacji, norm medialnych i prawnych, a w koncu karanie kazdego, kto ich nie przestrzega. Przyklad: od mojej podstawowki oficjalna liczba ofiar Oswiecimia, konkretnie zamordowanych tam Zydow, zmniejszyla sie o jakies 70%. A jednak teraz kazdy historyk mowiacy, zgodnie z prawda, czy nie, ze liczba ta mogla byc jeszcze mniejsza, jest oskarzany o mowe nienawisci, irracjonalne uprzedzenia i karany. Przez takich jak Ty.

Ale jak wspomnialem- nie rozumiesz demokracji, wiec ta dyskusja zawsze bedzie jalowa.

autor: MJ, data nadania: 2010-11-20 01:39:07, suma postów tego autora: 1280

mj

ta dyskusja jest jałowa, ale to dlatego że uparłeś się nie rozumieć o co komon :)

"a kto bedzie mowil, co jest efektywne, a co wynika z uprzedzen?"

kwalifikacje i efektywność są to słowa których definicje możesz sprawdzić w dwie minuty, a rozmowa była o sytuacji, w której pracodawca chciałby otwarcie kierować się kryteriami tak niemerytorycznymi jak orientacja seksualna - teraz wytłumacz mi jaki wpływ ma moja, lub twoja orientacja na twoje kwalifikacje i efektywność w pracy?

"A ja szczerze nienawidze spora grupe ludzi- konkretnie oligarchie jako swiadoma, choc nieetyczna mniejszosc z jednej strony i generalnie wszelkich zacietrzewionych idiotow z drugiej."

piękny przykład na to co za mętlik w głowie masz - poprawność polityczna dotyczy rasizmu, homofobii, ksenofobii, seksizmu.

"A co do racjonalnosci uprzedzen- znowu: kto bedzie decydowal, czy sa racjonalne?"

napisałbym: "nie pier.....ol" ale zamiast tego zapytam o przykład racjonalnego uprzedzenia

"Bo nie rozumiesz idei demokracji."

przynajmniej mnie rozśmieszyłeś:)

"A jednak teraz kazdy historyk mowiacy, zgodnie z prawda, czy nie, ze liczba ta mogla byc jeszcze mniejsza, jest oskarzany o mowe nienawisci, irracjonalne uprzedzenia i karany."

widzisz, jeśli stanie się to historycznym, naukowo potwierdzonym faktem, a nie przekonaniem pana spod budki z piwem wtedy pogadamy :)

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-20 12:22:52, suma postów tego autora: 3567

Całe szczęście że żonę Europejczycy mogą sobie jeszcze wybrać

bez narażania się na zarzut dyskryminacji pod względem rasy, urody czy wieku...
Ciekawe jak długo ten liberalizm jeszcze się utrzyma...

autor: west, data nadania: 2010-11-20 14:39:51, suma postów tego autora: 6631

west

nie udawaj że nie wiesz o co chodzi

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-20 18:46:21, suma postów tego autora: 3567

Sumienie,

kto wpada w paranoję bredząc o jakimś "liberalnym totalitaryzmie" zbierającym krwawe żniwa w Polsce? Znaj proporcję itd.

Paranoją jest natomiast rzucanie przez tzw. opozycyjnych polityków sloganami w stylu rosyjsko-niemieckiego kondominium, które istnieje chyba tylko w radiomaryjnych fantazjach. Kolejny przykład - wpadanie w histerię dlatego, że grupka ujadających emerytów nie może sobie okupować pałacu prezydenckiego tak jak by chciała, na co nie pozwala się podobnym frustratom w żadnym kraju.

autor: jra, data nadania: 2010-11-21 17:16:13, suma postów tego autora: 540

jra,

kondominium rosyjsko-niemieckie istnieje realnie.
R.Sikorski namawiał ostatnio republikańskich kongresmenów do poparcia korzystnego dla Rosji układu o redukcji zbrojeń nuklearnych. Kogo on reprezentuje? Jeszcze RP czy już Federację Rosyjską?
Ja wiem, że dla czytelników pisemek "lewicy radykalnej" istnieje tylko kilka zanudzonych na śmierć problemów typu Gaza, Chavez, Grecja itd. Ale o resecie stosunkow USA_Rosja wiedzą wszyscy czytelnicy prasy normalnej.
Czy emeryt nie ma praw obywatelskich (w tym prawa do demonstrowania)?
Gdyby nie emeryci głosujący na SLD, nie mialby kto dotować twoich przez nikogo nie kupowanych źródeł "informacji".
Skądinąd wiek obrońców krzyża wahał się od wczesnej młodości do późnej starości. Normalnie, jak w życiu.

autor: ABCD, data nadania: 2010-11-22 20:23:52, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz