Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Demonstracja antyfaszystowska w Dreźnie [Fotorelacja]

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

O tempora, o mores

@street party przy dźwiękach muzyki.

Na grobach dziesiątków tysięcy niewinnych zamordowanych przez anglo-amerykański imperializm. Oto obraz upadku współczesnej tzw. lewicy.

autor: mlm, data nadania: 2012-02-19 18:47:28, suma postów tego autora: 4284

Dpóki fabryki i banki są w ich rękach.

te dźwięki muzyki niewiele znaczą. No może tyle, co gwizdek na kotle?

autor: steff, data nadania: 2012-02-19 20:44:25, suma postów tego autora: 6626

...

Pełna zgoda Towarzyszu mlm!

autor: Filozofka87, data nadania: 2012-02-20 00:42:07, suma postów tego autora: 183

swoją drogą

jak żałośnie na tle lewicowej niemieckiej ANTIFY wygląda ta polska PATRIOTYCZNA ANTIFA.

No i pozazdrościć towarzyszom z Niemiec udziału związków zawodowych,no i frekwencji !!

autor: polak17, data nadania: 2012-02-20 11:35:12, suma postów tego autora: 1316

./..

1. Ten "obraz upadku współczesnej tzw. lewicy" wyrażający się zabawą przy dźwiękach muzyki "na grobach dziesiątków tysięcy niewinnych zamordowanych" kojarzy mi się z wieściami typu "dyskoteka w Auschwitz", w których niektórzy chcieliby sprowadzić na żywe miasto wieczną żałobę.

Ja przypominam, że nowina, którą tutaj komentujemy dotyczy dnia 18 lutego. Obchody upamiętniające bombardowania odbyły się 13 lutego, co chyba zrozumiałe. Przy czym nie wnikałem czy "tzw. lewica" w nich uczestniczyła, ale to jest chyba do sprawdzenia dla zainteresowanych.

Niezależnie jednak od tego, tak zwaną, czy nie zwaną lewicę z pewnością nie boli fakt, choć nie musi wcale cieszyć, że NPD i neonazistom uniemożliwiono obchodzenie tej rocznicy "po swojemu"...

2. Taka nasza ANTIFA, jaki nasz FA. Uwzględniając historię, ja jednak wolałbym żeby (przynajmniej!) w tym wypadku nie musiały być dla nas wzorem "normalne kraje europejskie" (czyt. zachodnie).

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2012-02-20 23:15:21, suma postów tego autora: 3566

Dodaj komentarz