Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Anna Grodzka przeprasza za głosowanie ws. badań lekarskich

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie mam ochoty co rok biegać po lekarzach, bo tego

nie cierpię i dlaczego ktoś ma mnie zmuszać?

autor: Leopard, data nadania: 2013-06-01 12:01:28, suma postów tego autora: 431

tak

Myślę, że Anna Grodzka się nie pomyliła, ale na szczęście zauważyła swój błąd z punktu widzenia lewicowej polityki, którą chce reprezentować. I tym oświadczeniem za to przeprosiła, co się bardzo chwali i wypada podziękować. Szkoda tylko niszczenia jej wizerunku przez całe towarzystwo z Ruchu Palikota. Np. wczoraj słuchałem w osłupieniu posła Dębskiego z RP i `Fair`, który rozpaczał w tv, jak to są w Polsce prześladowani właściciele firm, tzw. "pracodawcy". O losie prześladowanych pracowników pan poseł się nie zająknął. Pani Anna Grodzka marnuje swój potencjał wśród tych ludzi i dopóki nie zerwie z nimi, będzie uwiarygadniać sobą każde antyspołeczne k...o, którego się dopuści RP, tak jak emerytury `67` czy ostatnio chamski atak z ich strony na związki zawodowe i ruchy społeczne, domagające się wolnych niedziel...

autor: 1234, data nadania: 2013-06-01 12:55:33, suma postów tego autora: 873

1234

wydaje mi sie ze nikt inny by jej na listy nie wpuscil

autor: nikyty, data nadania: 2013-06-01 15:55:14, suma postów tego autora: 3572

Dobrze, że zauważyła

Tylko żeby mi to było ostatni raz. Bo żeby nie był tak, że będzie się "mylić" w głosowaniach a potem przepraszać i dalej być lewicowa.

autor: red spider 666, data nadania: 2013-06-01 16:16:58, suma postów tego autora: 1549

@Leopard

Co rok zmieniasz pracodawcę?

autor: poziomka, data nadania: 2013-06-04 09:25:54, suma postów tego autora: 576

Dodaj komentarz