Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Parada Równości przeszła jej ulicami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

lewica.pl weszła w czasy i na ścieżkę

wielkiej lewicowej smuty ......
i lewicowo pusto w komentarzach ......

Dominują tu 2 nurty
a) rebelizm z jego wielkim guru ...... rebelem2
b) ultralewicowy tumi :( wisizm
i ...... żadnego światełka w tym lewicowym tunelu.

Jeno wieczna chwała prawicy nam świeci oraz wolna RP
i jej wolni najmici :(.

A wolni są oni od: ......
a) chleba
b) pracy
c) dachu nad głową
d) od piskląt w swym gnieździe
e) nadziei na przyszłości
oraz ...... oraz wiary w pro publico bono na Ziemi .....Tej Ziemi.

Pozdrawiam a smutno mi :(


jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-15 00:11:33, suma postów tego autora: 3088

@

Smutno mi Boże! Dla mnie na zachodzie
Rozlałeś tęczę blasków promienistą,
Przedemną gasisz w lazurowéj wodzie
Gwiazdę ognistą,
Choć mi tak niebo ty złocisz i morze,
Smutno mi Boże!

Jak widać wyraźnie nawet nasz narodowy wieszcz Juliusz Słowacki mógłby być podejrzewany o propagowanie homoseksualizmu ;)

autor: V.C., data nadania: 2014-06-15 09:55:09, suma postów tego autora: 1123

Kiedy bieda wyjdzie na ulice

Kiedy bieda wyjdzie na ulice pod czerwonym sztandarem.

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-06-15 12:37:54, suma postów tego autora: 91

Od 2 dni jedynka w każdym serwisie informacyjnym tok.fm

No bo co może po za paradą gejów interesować jeszcze robotnika?

8 h dzień pracy?
Stała umowa?

Nie skąd związki partnerskie najważniejsze.

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-15 14:20:17, suma postów tego autora: 3207

a na pochód pierwszomajowy przyszła jakaś garstka

czas czerowne sztandary przefarbować na tęczowe, wyjść ze skansenu i dołączyć do postępowej lewicy

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-06-15 17:25:54, suma postów tego autora: 2714

Cud2

Tok.fm to radio dla robotników? Przecież zawsze możesz zmienić stację.

autor: V.C., data nadania: 2014-06-15 20:51:19, suma postów tego autora: 1123

Czy jak przez miasto przemaszerują

działkowcy albo miłośnicy pudli to też będzie temat dla "lewicy"?

autor: Stirlitz, data nadania: 2014-06-15 21:45:35, suma postów tego autora: 1578

Kiedy bieda wyjdzie na ulice

Kiedy bieda wyjdzie na ulice

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-06-15 21:47:55, suma postów tego autora: 91

Dobrodziej Pracodawca

Chyba kpisz, do homoseksualizmu mam obojętny ba normalny stosunek ale co ma wspólnego walka klas z preferencjami seksualnymi? Kapitaliści powinni się cieszyć że "lewica" zajmuje się duperelami zamiast problemami Ludzi Pracy. Na szczęście jest prawdziwa lewica tylko jest poza mediami i parlamentem.

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-06-15 22:35:03, suma postów tego autora: 91

Pseudolewica w akcji

Zarzucić temat ciemnym masom, niech się kłócą o boga, aborcję, gejów... Jeśli nie wystarcza im już tępe gapienie się w telewizor, życie życiem bohaterów seriali, mecze, teleturnieje czy celebryci muszą przecież mieć jakieś zajęcie. Nie mogą przecież myśleć, myślenie jest niebezpieczne...

autor: norbo, data nadania: 2014-06-15 23:06:40, suma postów tego autora: 99

***

psy szczekają widzę

autor: nikyty, data nadania: 2014-06-16 09:50:57, suma postów tego autora: 3572

nikity

Ja z kolei widzę kolejny pokaz tolerancji z twojej strony.:D
Ale co się dziwić, skoro twoi idole na Ukrainie wprost uciekają się do nazistowskiej terminologii, mówiąc o "podludziach".

autor: bolo, data nadania: 2014-06-16 15:38:04, suma postów tego autora: 4522

Nikyty

Ta to my pieski Putina hau hau hau.

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-06-16 15:39:27, suma postów tego autora: 91

Bolo

Aż sprawdziłem:

http://usa.mfa.gov.ua/en/press-center/news/24185-mi-uvichnimo-pamjaty-gerojiv-ochistivshi-nashu-zemlyu-vid-nechistiarsenij-jacenyuk-u-spivchutti-ridnim-i-blizykim-zagiblih-vojiniv-u-lugansyku

Czy "inhumans" znaczy "podludzie"?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2014-06-17 02:32:04, suma postów tego autora: 3566

Nie pieski Putina...

...tylko promoskiewskie kundelki doopolizy

autor: Rebel2, data nadania: 2014-06-17 21:50:33, suma postów tego autora: 3910

Dlaczego

środowiska homoseksualne wzmacniają prawicowe postrzeganie że związki partnerskie to idea związków homoseksualnych?

Nie lepiej walczyć o to razem z większą heteroseksualną grupą społeczeństwa która jest zainteresowana związkami partnerskimi?

Musi to być uregulowane czy instytucją związków partnerskich (jak we Francji PACS) czy poprzez wykorzystanie istniejącej w polskim prawie instytucji "faktycznego pożycia".

Długo uważałem że to pierdoły ale są tysiące takich sytuacji typu: konkubent mieszka z konkubiną w mieszkaniu na nią i w momencie śmierci musi się wynosić bo nie ma tytułu prawnego na podstawie jakiej on tam może zostać (czy w ogóle mógł tam mieszkać.

Lepiej się bawić samemu bo jeszcze ktoś buchnie łopatkę co?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-06-18 02:42:13, suma postów tego autora: 2743

misiu

To był "subhumans" nie "inhumans". Tak widać na screenie w newsie lewica.pl. "Subhumans" to zdecydowanie "podludzie" właśnie z taką konotacją, jaką ma to polskie "podludzie".

autor: yona, data nadania: 2014-06-18 11:51:07, suma postów tego autora: 1517

Do misia kolorowego nie dotarło jeszcze,

że takie wpisy można edytować. Dlatego przez następny kwartał będzie się tu popisywał swoją angielskojęzyczną erudycją rodem z "gugel translatora".

autor: Stirlitz, data nadania: 2014-06-20 15:01:35, suma postów tego autora: 1578

.....

Jest dzień dziecka, drzewa, ojca i co tam jeszcze, dlaczego nie parada równości, zawsze uczestniczyłam i dobrze się bawiłam. Niestety, w tym roku obraziłam się na te organizacje bo większość, ba wszystkie, jak dzieci popierają koalicje anty rosyjską złożona z Ukrainskich faszystów i nacjonalistów + USA. Nie dla mnie takie towarzystwo.

autor: Margo, data nadania: 2014-06-23 13:00:14, suma postów tego autora: 627

Dodaj komentarz