Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Protest przeciwko fałszowaniu historii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Demitologizacja pisowskiej oceny Polski sanacyjnej, układu Ribbentrop – Mołotow i 17 września 1939 r

http://krzysztofmroz.blog.onet.pl/2017/08/19/krzysztof-mroz-demitologizacja-pisowskiej-oceny-polski-sanacyjnej-ukladu-ribbentrop-molotow-z-23-sierpnia-1939-r-i-wejscia-armii-radzieckiej-na-wschodnie-tereny-polski-w-dniu-17-wrzesnia-1939/

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2017-08-22 23:55:26, suma postów tego autora: 569

Kilkadziesiąt osób, które na

zdjęciu można policzyć na palcach jednej ręki?
Chyba, że doliczyli wszystkich przechodniów.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-08-23 17:20:25, suma postów tego autora: 1578

Prawica o wątpliwej proweniencji

Leszek Żebrowski, zawodowy nacjonalista. A co o nim piszą i mówią inni równie nieskalani prawicowi nacjonaliści, to juz cisza? Życiorys w Wikipedii.

autor: qaduc, data nadania: 2017-08-24 07:24:49, suma postów tego autora: 296

byłą Poska - minęła....

mnie to już nie śmieszy... ani nie wqrwia... jestem tak, jak na płycie "The Wall", śpiewał Pink Floyd; jestem "Comfortably Numb"
Dług polski - ponad BILION złotych; wszystko ukradzione, wysprzedane, albo oddane Kościołowi i jego żydowskim mitom o Maryji-dziewicy rodzącej syna, albo o zombi-żydzie co wyłazi z grobu po 3 dniach... Polski już nie ma...
Polska była i się skończyła (parafraza z taoizmu)
Zapomnijcie o Polsce - już jej nie ma...
I plujcie sobie w twarz... w końcu głosowaliście na PO; SLD; PSL; PiS.... głosujcie dalej...
Wszyscy warci siebie.... czyli gówna.

Pozdrawiam Redakcję lewicy.pl i Czytelników!
(SZCZERZE POZDRAWIAM! Bez ściemy!)

abangel666

autor: abangel666, data nadania: 2017-08-27 04:36:21, suma postów tego autora: 411

Dodaj komentarz