Wprost nagradza Eurojihad.org

[2005-06-13 01:23:04]

Tygodnik Wprost przyznaje od pewnego czasu tytuł „Złotej strony Wprost”. Wyróżnieniem tym zostają uhonorowane witryny internetowe, które zdaniem redakcji zostaną uznane „za najlepsze”, spośród propozycji zgłoszonych przez uczestników. Kapitułę konkursu tworzy dział „Intermedia”.

„Powiem tylko tak: jestem szczęśliwy, że nie ma u nas w Polsce - póki co - problemu z emigrantami z krajów arabskich. Pewnie wielu chciałoby nazwać mnie rasistą?? I mają rację!! Jestem rasistą i nie cierpię Arabów!! A jednocześnie uważam, że mam do tego prawo bo znam ich jak niewielu ludzi w Polsce."

Takie oto stwierdzenia możemy znaleźć w artykule zamieszczonym na stronie www.eurojihad.org, która przez tygodnik Wprost została wyróżniona tytułem „Złotej strony tygodnia” w III tygodniu miesiąca maja.

Bartosz Machalica


drukuj poleć znajomym poprzedni tekst następny tekst zobacz komentarze


lewica.pl w telefonie

Czytaj nasze teksty za pośrednictwem aplikacji LewicaPL dla Androida:



Wsparcie na rzecz funkcjonowania projektu Czerwony Goździk
https://zrzutka.pl/evh9hv
Do 18 maja
Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
Kraków
Socialists/communists in Krakow?
Krakow
Poszukuję
Partia lewicowa na symulatorze politycznym
Discord
Teraz
Historia Czerwona
Discord Sejm RP
Polska
Teraz
Szukam książki
Poszukuję książek

Więcej ogłoszeń...


30 czerwca:

1611 - W lochach wileńskiego ratusza wykonano wyrok śmierci na włoskim kalwiniście Franco de Franco, który został w Polsce skazany na śmierć ze względów wyznaniowych.

1924 - Zmarł Franciszek Stefczyk, działacz spółdzielczy, nauczyciel. W 1889 założył pierwszą na ziemiach polskich wiejską kasą oszczędnościowo-pożyczkową.

1935 - Senegal: Obradował pierwszy kongres Senegalskiej Partii Socjalistycznej.

1966 - USA: Powstała National Organization for Women (NOW), największa amerykańska organizacja feministyczna.

1980 - Zmarła Halina Snopkiewicz, postępowa powieściopisarka, tłumaczka, autorka powieści dla młodzieży.

2005 - Hiszpania: Parlament przyjął ustawę legalizującą małżeństwa par homoseksualnych.

2006 - Zmarł Murray Bookchin, jeden z głównych teoretyków współczesnego społecznego anarchizmu.

2017 - Niemcy: Zalegalizowano małżeństwa osób tej samej płci.


?
Lewica.pl na Facebooku