Pomiędzy
2008-03-19 10:15:41
Pewna moja znajoma utrzymuje, że znalazła się kiedyś pomiędzy dwoma kopulującymi końmi, które na jej obecność nie zwróciły najmniejszej uwagi. A jednak – jak się okazuje – bywają bardziej oryginalne „pomiędzy”.

Czytelniku drogi, droga czytelniczko, chcecie zrobić karierę w międzynarodowej korporacji?
Nie? To wasz błąd. Bo rezygnując z takiej możliwości, nie wiecie nawet, ile tracicie.
Gdybyście chcieli zrobić k. w m. k., być może zainteresowałby was konkurs „Grasz o staż”. Pod warunkiem, że nie przekroczyliście trzydziestki.

Zasada konkursu jest prosta: trzeba wybrać i rozwiązać jedno lub więcej zadań spośród długiej listy podanej przez organizatorów, zarejestrować swoje CV, następnie zaś cierpliwie czekać, czy któraś z licznych firm – fundatorów nagród, zainteresuje się wami i pozwoli wam łaskawie pracować dla siebie przez miesiąc.

Zadania są z różnych branż. W tym roku znalazło się jedno, które może zafrapować wielu czytelników tego portalu. Zadanie dotyczy marketingu politycznego. Otóż trzeba opracować program i strategię partii, która ma się umiejscowić między LiD a PO, i odebrać głosy obu tym ugrupowaniom. Cel – wejście do parlamentu w wyborach w 2011 roku.

Co może się znaleźć „pomiędzy” LiD a PO? Otóż, zdaniem autora zadania, jest tam tyyle miejsca, że zmieści się nie tylko coś przypominającego partię, ale i – uwaga, uwaga! - partia ta ma być CENTROLEWICOWA!

To ja już chyba uwierzę w te kopulujące konie.

poprzedninastępny komentarze