Komorowski wygrywa proces. Odcina się od PO i rządu Donalda Tuska?
[2010-06-16 23:59:43]
Sędzia Agnieszka Matlak, uzasadniając swoje postanowienie, mówiła, że Bronisław Komorowski opowiada się za komunalizacją, a nie prywatyzacją służby zdrowia. Odwołała się ona do aktualnego programu wyborczego PO z października 2007 r., w którym partia opowiada się za komunalizacją, czyli przekazaniem placówek służby zdrowia samorządom. Matlak zaznaczyła też, że programu politycznego PO z maja 2007 (gdzie była mowa o prywatyzacji), na który powoływał się PiS, nie można uznawać za poglądy Komorowskiego jako kandydata na prezydenta. |
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom wybrania
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Materializacja frustracji i gniewu
- Pod prąd!: Trzaskowski połknie lewicę
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Nauka o religiach winna łączyć a nie dzielić
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom Pigmaliona i efekt Golema
- Wsparcie na rzecz funkcjonowania projektu Czerwony Goździk
- https://zrzutka.pl/evh9hv
- Do 18 maja
- Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
- Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
- od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
- Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
- Kraków
- Socialists/communists in Krakow?
- Krakow
- Poszukuję
- Partia lewicowa na symulatorze politycznym
- Discord
- Teraz
- Historia Czerwona
- Discord Sejm RP
- Polska
- Teraz
- Szukam książki
- Poszukuję książek
11 czerwca:
1945 - Przedstawiciele koncesjonowanej PPS podjęli rozmowy z działaczami PPS-WRN ws. ich przystapienia do odrodzonej partii.
1963 - Prawicowy gubernator Alabamy George Wallace osobiście zagrodził drogę dwojgu Afroamerykanom, którzy chcieli się zapisać do stanowego college'u. Ustąpił dopiero po stanowczej interwencji rządu federalnego.
1984 - Zmarł Enrico Berlinguer, długoletni lider Włoskiej Partii Komunistycznej, ideolog eurokomunizmu.
2005 - Zmarł Henryk Kluba, reżyser, pedagog, wieloletni rektor Szkoły Filmowej. Twórca słynnego obrazu "Chudy i inni" oraz serialu "Doktor Ewa".
2005 - Zmarł Vasco dos Santos Gonçalves, premier Portugalii w latach 1974-1975 (po rewolucji goździków); przeprowadził upaństwowienie banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
2008 - W Norwegii zalegalizowano małżeństwa osób tej samej płci.
?